Komfortní prohlížení a vyhodnocování dat

Program TT43Win je vyhodnocovací program dodávaný společně s elektronickým záznamovým zařízením TT-43.1A nebo TT-43.1B.

Program slouží k prohlížení a vyhodnocování dat stažených ze záznamové jednotky tachografu do počítače.

Úplný přehled nad provozem vozidla
Snížení provozních nákladů
Vyšší efektivita provozu
Zvýšení bezpečnosti provozu

Cesta pro hledání úspor v provozu vozidla

Program TT43Win umožňuje prohlížení záznamů o průběhu jízdy a provádění řady analýz, které jsou pro provozovatele vozidla přínosné z hlediska kontroly vozidla a hledání možných úspor v provozu vozidla.

Práce s programem je prováděna standardním způsobem pod Windows přes uživatelské rozhraní pomocí myši a klávesnice. Program umožňuje prohlížet jednotlivé jízdy vozidla, vyhledávat zajímavá místa během provozu, například překročení maximální stanovené rychlosti vozidla.

Diagnostikuje správné funkce připojených stavových signálů, úroveň trakčního proudu, napětí, tlaku v brzdovém potrubí. Umožňuje vyhledat překročení stanovené doby prostojů vozidla s běžícím motorem, kdy u vozidla běžel zbytečně motor naprázdno, a proto se plýtvalo pohonnými hmotami.

Je-li vozidlo vybaveno kapacitním hladinoměrem, tak program sleduje spotřebu paliva během jízdy a zobrazuje podezřelé úbytky.

Záznamy tachografu je možno prohlížet tak, jak byla data zapsána, tedy při vzniku jednotlivých událostí, nebo je možno je převést do lineárního času či dráhy. Ve všech případech je možno záznamy prohlížet v tabulkové či grafické podobě, tisknout výsledné sestavy na tiskárně nebo data exportovat pro další analýzy. Práce s programem je snadná a uživatelsky příjemná. Program je určen pro operační systém Windows XP a vyšší verze.

Použití vyhodnocovacího programu TT43Win umožňuje provozovateli získat úplný přehled nad provozem vozidla a hledat cesty ke snížení provozních nákladů, k vyšší efektivitě a v neposlední řadě také ke zvýšení bezpečnosti provozu.

Pro práci s tímto vyhodnocovacím programem je možno použít libovolný počítač v minimálně níže uvedené konfiguraci. Pro rychlejší práci doporučujeme konfiguraci vyšší.

  • Operační paměť: 1GB
  • Volné místo na HDD: 20 MB + datové soubory
  • Minimální nastavení videokarty počítače: 1024 x 768
  • Operační systém: Windows XP a vyšší