Rádiový systém DICOM®RF40

Rádiový systém „RF40 Thoroughbred" je třetí generací malých taktických radiostanic z produkce společnosti DICOM. Jádrem tohoto systému je ruční vícepásmová radiostanice pracující v kmitočtovém pásmu 30 MHz až 512 MHz s výkonem až 10 W. Radiostanice podporuje kmitočtovou i amplitudovou modulaci a řadu waveformů.

K radiostanici RF40 je dále k dispozici rozšiřující modul, který lze chápat jako nevelké zařízení, jež se nasune na zadní část radiostanice. V tomto modulu je implementována další radiostanice se širokopásmovou síťovou technologií typu MANET. Spojením RF40 a modulu tak vznikne plnohodnotná dvoukanálová ruční radiostanice pro úzkopásmovou komunikaci na kmitočtech VKV/UKV a širokopásmovou komunikaci na kmitočtech L-band, resp. S-band. Vozidlové provedení RF40 vzniká v kombinaci s kompaktním zesilovačem VA40 s výstupním výkonem 50 W, ke kterému se radiostanice jednoduše připojuje pomocí systému 'jerk-and-run'.


zobrazení: katalog / seznam
řadit podle

RF40 - Ruční radiostanice

PN (RN): 2400.100.01

Rádiový systém „RF40 Thoroughbred" je víceúčelový systém umožňující bezpečnou datovou a hlasovou komunikaci v pásmech VKV a UKV.


Jeho hlavními...

RF4050 - Vozidlová radiostanice

Spojením zesilovače vozidlového VA40 s ruční radiostanicí RF40 vznikne vozidlová radiostanice RF4050. Konstrukční řešení je zvoleno tak, aby byla stanice...