24. 11. 2021

Ve dnech 29. 11. – 2. 12. 2021 se bude v Egyptě konat 2. ročník veletrhu EDEX, který se jako jediný v severní Africe zaměřuje na obranné technologie pro pozemní, námořní i vzdušné síly. MESIT má vývojové i výrobní schopnosti pro řešení projektů pozemního obrany i letecké techniky. Proto se této výstavy zúčastní a plánuje zde prezentovat především systémy taktické komunikace.

Taktické systémy pro podporu velení a řízení vojenských operací zde budou zastoupeny v celé své šíři, od rádiových systémů, které zahrnují vozidlové i ruční radiostanice, až pro interkomy a náhlavní soupravy pro srozumitelnou komunikaci ve vozidlech s vysokou mírou hluku. Sortiment speciální vojenské techniky v posledních letech úspěšně doplnily PA systémy pro bezpečnou komunikaci posádky vozidla s okolím.

Kromě systémů taktické komunikace bude MESIT prezentovat také schopnosti vývoje speciální elektroniky pro pozemní i letecké systémy. Zkušenosti získal z řady úspěšných leteckých aplikací, v minulosti již vyvinul například systémy vytápění a odledňování, plnění a přečerpávání paliva, letecké měniče, řídící jednotky pro řízení a monitorování agregátů a mnoho dalších.

Výstava EDEX nabízí novou příležitost představit produkty nejen v tomto teritoriu, předpokládá se účast řady mezinárodních vystavovatelů i návštěvníků. Stánek MESIT naleznete v hale č. 3 s označením H3-C67. Těšíme se na vaši návštěvu!