31. 10. 2018

Vážíme si svého významného zákazníka Královské marocké armády, a proto jsme uvítali možnost prezentovat v jeho domovské zemi řešení taktických i leteckých systémů MESIT na mezinárodní výstavě MARRAKECH AIRSHOW.

Ve spolupráci s agenturou Czechtrade jsme od 24. – 27. 10. 2018 na stánku na letišti Menara přivítali kromě zástupců místních ozbrojených sil také delegace několika států subsaharské Afriky a získali zajímavé kontakty i z oblasti blízkého východu. Po celou dobu byl na našem stánku přítomen Ing. Tamer El-Sibai, ředitel zahraniční kanceláře Casablanca, navštívil nás velvyslanec ČR v Maroku Mgr. Viktor Lorenc, obchodní rada Jan Hladík a další vzácní hosté.

International Marrakech AirShow je největší mezinárodní akce zaměřená na oblast leteckého průmyslu, techniky a obrany v Maroku, která se opakuje jednou za dva roky. Letošní 6. ročník výstavy se konal pod záštitou krále Mohameda VI., a také v gesci marockého Ministerstva průmyslu, investic, obchodu a digitální ekonomiky, Národní obranné správy a za podpory Královských leteckých sil.