13. 11. 2018

Traťové stroje v teorii a v praxi byly hlavním tématem odborného semináře SETRAS 2018, který se konal od 7. – 8. 11. 2018 v Žilině. MESIT na slovenském trhu působí již mnoho let, a tak využil příležitost pro prezentaci svých technických novinek ve vývoji systémů pro dopravní techniku i pro opětovné setkání se svými obchodními partnery.

Pro kolejová vozidla MESIT nabízí především elektronická záznamová zařízení TT-43 včetně doplňků a také nový kapacitní hladinoměr LM5 pro přesné měření pohonných hmot v nádržích. Při živé prezentaci v konferenčním sále GAMA klubu seznámil hosty semináře s cílenou nabídku technických řešení pro nové vlakové jednotky i pro lokomotivy. Dopravní systémy MESIT, které vznikají ve vlastním vývojovém oddělení, přináší pro uživatele zvýšení bezpečnosti provozu, zajištění komfortu cestujících a nezanedbatelné snížení provozních nákladů.

Děkujeme za organizaci Vědeckotechnické společnosti při Žilinské Univerzitě a za záštitu semináře, kterou převzal rektor Žilinské univerzity prof. Ing. Jozef Jandačka, Ph.D. a generální ředitel ŽSR Mgr. Martin ERDÖSSY. Také děkujeme našim hostům za návštěvu našeho stánku a za informace z provozu zařízení MESIT na Slovensku. Budeme se těšit na další setkání!