19. 11. 2018

MESIT společně s firmami OMNIPOL a ERA prezentoval své schopnosti ve vývoji taktických komunikačních systémů na významném mezinárodním veletrhu INDO DEFENCE 2018 EXPO & FORUM, který se konal ve dnech 7. - 10. listopadu 2018 v indonéské Jakartě.

Na společném stánku v rámci oficiální české výpravy byly řadě národních delegací i dalším významným návštěvníkům představeny klíčové produkty z portfolia obranné a letecké techniky. Za MESIT především rádiové systémy, vozidlové interkomy a nová řada náhlavních souprav. Společnosti ERA a OMNIPOL představily unikátní systém pasivního dohledu VERA-NG a letoun L-39NG.

Součástí veletrhu byla i doprovodná konference, která umožnila předání informací s odborníky z oblasti letectví i obranné a bezpečnostní techniky.

Veletrh INDODEFENCE se koná pravidelně ve dvouletých intervalech a letos se uskutečnil již po osmé. Patří k nejvýznamnějším v oboru. Jeho prestiž i význam regionu Jihovýchodní Asie jako cílového trhu každoročně narůstá. V letošním roce přilákal přes 25 000 návštěvníků a více než 850 vystavovatelů z 55 zemí.