Přístroje k porovnávání času a kmitočtu prostřednictvím družicových navigačních systémů jako GPS, Glonass, Galileo nebo BeiDou nachází uplatnění v metrologii nebo jako součást komunikačních a měřicích systémů.

Přijímače GNSS (Global Navigation Satellite System) GTR55 a GTR51 jsou určeny pro transfer času a frekvence. Podporují kódová i fázová měření s využitím signálů několika systémů v několika frekvenčních kanálech.

Díky velké šířce pásma a použití pokročilého zpracování signálu přijímače poskytují i při kódovém měření subnanosekundovou přesnost. Po připojení do lokální sítě nebo internetu je možné přijímače dálkově ovládat a provádět download a upload změřených dat. 

ZAŘÍZENÍ ZPRACOVÁVANÉ SYSTÉMY
GPS GALILEO SBAS GLONASS NAVIC BeiDOU
GTR55 2065.100.30
GTR51 2065.100.10    
2065.100.11      
2065.100.12        

 

více v katalogu produktů...

TOP produkty

GTR55 – Přijímač GNSS pro transfer času a frekvence

GTR55 – Přijímač GNSS pro transfer času a frekvence

GTR55 je přijímač GNSS (Global Navigation Satellite System) určený pro transfer času a frekvence. Přijímač podporuje kódová i fázová měření s využitím signálů několika systémů v několika frekvenčních kanálech. Díky velké šířce pásma a použití pokročilého zpracování signálu přijímač poskytuje i při kódovém měření subnanosekundovou přesnost. Vestavěný kalibrátor nepřetržitě měří interní zpoždění všech signálů, čímž je zajištěna velmi dobrá dlouhodobá stabilita. Po připojení do lokální sítě nebo internetu je možné přijímač dálkově ovládat a provádět download a upload změřených dat.

více v katalogu produktů...

GTR51 – Přijímač GNSS pro transfer času a frekvence

GTR51 – Přijímač GNSS pro transfer času a frekvence

GTR51 je přijímač GNSS (Global Navigation Satellite System) určený pro transfer času a frekvence. Přijímač podporuje kódová i fázová měření s využitím signálů několika systémů v několika frekvenčních kanálech. Díky velké šířce pásma a použití pokročilého zpracování signálu přijímač poskytuje i při kódovém měření subnanosekundovou přesnost. Kritické prvky přijímače jsou umístěny v termostatovaném boxu. Po připojení do lokální sítě nebo internetu je možné přijímač dálkově ovládat a provádět download a upload změřených dat.

více v katalogu produktů...