2. 7. 2024

Mezinárodní veletrh se zaměřením na obrannou a bezpečnostní techniku, Eurosatory, proběhl 17.–21. 6. 2024 v Paříži za bohaté účasti významných českých firem, mezi kterými nemohl MESIT chybět.

Eurosatory je jeden z nejvýznamnějších veletrhů v Evropě, kde mohou firmy prezentovat své technologie a výrobky určené pro obranný průmysl, což láká nejen velké množství vystavovatelů, ale také zajímavých hostů, delegací a potenciálních klientů. Tuto příležitost využil také MESIT. Prezentovali jsme námi vyvíjené a vyráběné systémy taktické komunikace a ukázali vysokou úroveň našich strojírenských aktivit.

Na veletrhu byla pozornost věnována náhlavním soupravám, vozidlovým interkomům a radiostanicím, které vyvíjíme a vyrábíme. Naše přístroje a systémy si mohli návštěvníci prohlédnout také naživo u vystavovaných bojových vozidel našich zákazníků. „Účast na veletrhu měla hmatatelné výsledky. Jednali jsme se stávajícími klienty a rozšířili síť o nové kontakty, kde nás samozřejmě čekají další navazující jednání,“ doplnil Jaroslav Hovorka, generální ředitel MESIT asd.

Celkově na veletrhu vystavovalo více než 2000 firem z 62 zemí a přilákal 62 000 návštěvníků.