2. 11. 2023

Veletrh Defense & Security se koná již 20 let každé dva roky v thajském Bangkoku a získal si postavení přední akce v rámci ASEAN v oblasti obrany a vnitřní bezpečnosti. Společnost MESIT asd zde bude prezentovat taktické komunikační systémy.

V roce 2003 se v Bangkoku konala první akce typu  tri-service (pro pozemní, námořní a vzdušný sektor). V roce 2007 byla rozšířena o sekci vnitřní bezpečnosti a rychle se stala jednou z nejvýznamnějších a nejdynamičtějších výstav v regionu. MESIT asd se této výstavy poprvé zúčastnil právě v roce 2007 a využívá tuto platformu pro klíčová setkání s profesionály z oblasti obrany a bezpečnosti nejen v ASEAN, ale po celém světě, což vystihuje i motto letošního ročníku „Síla partnerství“.

MESIT asd na společné expozici s dalšími společnostmi z českého obranného průmyslu vystaví klíčové komponenty taktického komunikačního systému. Na produktovém panelu budou moci hosté vidět rádiový systém RF40 a digitální interkom VICM 200 COMBAT včetně náhlavních souprav.

„Na výstavě Defense & Security očekáváme návštěvu našich obchodních partnerů, s nimiž budeme projednávat konkrétní možnosti uplatnění našeho systému taktické komunikace. Náš tým je připraven poskytnout podrobné informace a konzultace k našim produktům. A samozřejmě jsme přesvědčeni, že naše účast na této výstavě bude příležitostí k navázání nových partnerství, prohloubení stávajících a k výměně znalostí s dalšími účastníky z celého světa. Tuto výstavu navštěvujeme opakovaně řadu let a máme zkušenosti, že je to skvělá podpora našich obchodních záměrů,“ sdělil Ing. Jaroslav Hovorka, výkonný ředitel a jednatel společnosti.

Veletrh Defense & Security se uskuteční od 6. do 9. listopadu na výstavišti IMPACT Exhibition and Convention Center v Bangkoku.