15. 11. 2023

Veletrh Defense & Security, který se koná každé dva roky, zaujímá v rámci ASEAN v oblasti obrany a vnitřní bezpečnosti vedoucí pozici již 20 let. Naše společnost, MESIT asd, se na této události představila se svými taktickými komunikačními systémy.

„Na společné expozici s dalšími firmami z českého obranného průmyslu jsme prezentovali klíčové komponenty našeho taktického komunikačního systému, včetně rádiového systému RF40 a digitálního interkomu VICM 200 COMBAT s náhlavními soupravami,“ sdělil Ing. Libor Mikl, Heads of Sales za oblast defence. „Na výstavě Defense & Security jsme se setkali s našimi obchodními partnery a projednávali konkrétní možnosti nasazení našeho taktického komunikačního systému. Kromě toho jsme samozřejmě prezentovali náš systém novým kontaktům, státním delegacím a odborníkům v obraně. Po covidové „pauze“ jsme spokojení s letošní návštěvností, osobní účast na výstavách tohoto typu je pro naše obchodní záměry nezbytná. Letošní Veletrh Defense & Security s tématem "Síla partnerství" jednoznačně splnil svůj cíl.“

Veletrh Defense & Security se konal od 6. do 9. listopadu na výstavišti IMPACT Exhibition and Convention Center v Bangkoku. Letos se akce zúčastnilo více než 560 vystavovatelů ze 40 zemí a navštívilo ji více než 23 000 návštěvníků z 65 zemí.