27. 9. 2017

Výstava DSEI je významná evropská výstava zaměřená na obrannou a bezpečnostní techniku, a proto velká příležitost pro prezentaci systémů taktické komunikace společností MESIT.

Ve dnech 12. – 15. září 2017 společně s dalšími českými firmami na oficiálním pavilonu České republiky společnosti MESIT představily schopnosti vlastního vývoje a výroby radiových systémů, vozidlových interkomů, náhlavních souprav a PA systémů.  Slavnostní recepce na stánku se zúčastnili významní hosté, například pan Libor Sečka, velvyslanec České Republiky ve Spojeném království Velké Británie a Severního Irska, zástupci MPO ČR, AOPB ČR i agentury Czech Trade.

Díky velké mezinárodní účasti proběhly na expozici setkání se zákazníky nejen z evropského teritoria, ale z celého světa, byly získány nové kontakty i proběhla navazující jednání se stávajícími obchodními partnery. 

Výrobky MESIT byly k prohlédnutí nejen na české expozici, ale na příklad i u firem SECOMAK, General Dynamics UK a nově na vozidle JANKEL.

Více o společné české účasti v e-mailovém newsletteru ESD Spotlight číslo 74, strana 1, článek Business is always about contracts.