Variabilní a odolné provedení splňuje nejnáročnější požadavky na spolehlivost a srozumitelnost. Snadné ovládání. Pro posádky vojenských a policejních vozidel.

Unikátní provedení již druhé generace náhlavních souprav umožňuje použití v široké nabídce variant. Náhlavní souprava vyniká odolným provedením určeným pro extrémně náročné prostředí a srozumitelnou komunikací za zachování maximálního komfortu pro uživatele.

Náhlavní soupravy mohou být vybaveny systémem ANR a TTC a různými druhy konektorů, mikrofonů a PPT tlačítek podle zadání uživatelů a podle požadavků zapojení do komunikačního systému.

  • Vysoká úroveň potlačení hluku
  • Ergonomické a komfortní provedení
  • Odnímatelný flexibilní nebo nákrční mikrofon
  • Odnímatelné náušníky
  • Přizpůsobitelná kukla
  • Protiúderová nebo balistická přilba
  • PTT tlačítka na kabelu nebo na sluchátku
  • Široká nabídka konektorů
  • MIL:STD 461F, MIL-STD 810G

Označení: M10 - pasivní náhlavní souprava, M10A - náhlavní souprava s ANR

Sluchátka

Sluchátka

Zřetelná a spolehlivá komunikace, možnost ANR

Odolná sluchátka splňují požadavky zřetelné a spolehlivé komunikace v hlučné prostředí a vynikající ochrany sluchu. Mohou být vybavena modulem ANR a TTC (soupravy M10A). Sluchátka mají měkké polstrování a otočné náušníky se přizpůsobí pohodlně každému tvaru hlavy. Díky těsnému přítlaku zvyšují úroveň pasivního potlačení hluku. Náušníky mohou být snadno vyměněny.

 

Přilba

Přilba

Balistická nebo protiúderová

Přilba je dodávána podle požadavku protiúderová nebo s balistickou ochranou. Může být použita v různých typech vojenských vozidel, od lehkých terénních až po těžké obrněné transportéry a tanky.

Přilba může být dodávána v mnoha barevných provedeních podle normy RAL, s možností textilní kamufláže.

Kukla

Kukla

Komfortní přizpůsobení

Kukla je vybavena utahovacími popruhy se suchými zipy pro přizpůsobení se různým velikostem.

Mikrofony

Mikrofony

Flexibilní nebo nákrční

Flexibilní mikrofon zajišťuje vysoký stupeň srozumitelnosti a citlivosti komunikace i v hlučném prostředí díky funkci „close talking“. Je snadno polohovatelný díky ohebnému držáku. Mikrofon je vyměnitelný. Náhlavní souprava může být rovněž vybavena nákrčním mikrofonem.

 

Konektory

Konektory

Pro rychlé odpojení od komunikačního systému

Náhlavní soupravy jsou standardně osazeny trhacími konektory pro snadné odpojení a opuštění vozidla. Podle požadavku mohou být dodány jiné typy konektorů.

PTT tlačítka

PTT tlačítka

Variantní řešení

PTT tlačítka jsou umístěna na náušníku nebo na kabelu a umožňují snadné ovládání rádia nebo klíčování interkomu.

S podrobnou konfigurací náhlavní soupravy vám rádi pomůžeme a nabízíme individuální konzultaci. Prosíme, kontaktujte naše prodejní oddělení.

Ke stažení