Chránič sluchu M20 je inovativní řešení pro zabezpečení ochrany sluchu a zajištění základních možností hlasové komunikace.

Chránič sluchu  M20 je určen pro uživatele, kteří jsou vystaveni hlučnému prostředí. Kromě optimální ochrany sluchu umožňuje monitorovat dění v blízkém okolí uživatele díky 4 vestavěným mikrofonům. Škodlivé zvuky s vysokou hladinou akustického tlaku jsou komprimovány na bezpečnou úroveň, zatímco zvuky nízké úrovně jsou zesíleny pro zvýšení srozumitelnosti.

Klíčové vlastnosti M20

Monitoring okolí
Snadná orientace a monitoring dění v prostoru prostřednictvím integrovaných mikrofonů při zachování bezpečné ochrany sluchu díky dostatečnému akustickému útlumu a integrovaném kompresním obvodu upravujícím zvuky okolí na zdravotně nezávadnou úroveň.
Varianty
Polohovatelný hlavový most nebo krční pružina.
Snadná údržba
Vysoká životnost a modulární design umožňující efektivní výměnu poškozených komponent.
Mikrofon
Varianta s mikrofonem je vybavena kvalitním, vyměnitelným, snadno polohovatelný a přesto robustním flexibilním mikrofonem potlačující okolní hluk.
Rozhraní pro připojení komunikačního prostředku
K M20 lze připojit např. radiostanici pro zajištění hlasové komunikace na delší vzdálenost.

Konstrukce chrániče sluchu M20 se vyznačuje úzkým profilem integrujícím veškerou elektroniku, pohodlné měkké náušníky. Integrovaná ovládací tlačítka umožňují intuitivní nastavení zapnutí/vypnutí příposlechu okolí a nastavení jeho hlasitosti.