Vstupujeme na trh v Saúdské Arábii

27. 2. 2024

Společnost MESIT asd se v únoru zúčastnila výstavy World Defense Show v Saúdské Arábii. Byla to nejen skvělá příležitost pro setkání profesionálů v obranném a bezpečnostním sektoru, ale v jejím průběhu byla navíc podepsána významná smlouva o budoucí spolupráci.

pour en savoir plus…

In Saudi Arabia we signed a Memorandum of Understanding

7. 2. 2024

We are actively building business relationships, so we used our participation in the World Defense Show in Saudi Arabia to develop cooperation with KRMC. This company is a major international player in the fields of electrical engineering, CBRN, virtual simulations and provides a wide range of specialty products and services through several of its divisions.

pour en savoir plus…

Výstavní rok jsme opět uzavřeli v Egyptě

15. 12. 2023

Mezinárodní veletrh obranného a bezpečnostního průmyslu EDEX - Egypt Defence Expo je letos poslední zahraniční akce, které se společnosti MESIT zúčastnily. Proběhl ve dnech 4. až 7. prosince a zaměřoval se na obranné a bezpečnostní technologie pro pozemní, námořní i letecké účely.

pour en savoir plus…

Čeká nás poslední výstava v letošním roce - EDEX

27. 11. 2023

Po dvou letech zase v Egyptě! Mezinárodní veletrh obranného a bezpečnostního průmyslu EDEX - Egypt Defence Expo startuje 4. prosince a letos opět po dvou letech s účastí společnosti MESIT asd.

pour en savoir plus…

MESIT vystavoval v Bangkoku

15. 11. 2023

Veletrh Defense & Security, který se koná každé dva roky, zaujímá v rámci ASEAN v oblasti obrany a vnitřní bezpečnosti vedoucí pozici již 20 let. Naše společnost, MESIT asd, se na této události představila se svými taktickými komunikačními systémy.

pour en savoir plus…

Školení pro údržbu a opravy komunikačních zařízení

14. 11. 2023

Společnost MESIT asd podniká v oblasti vývoje a výroby komunikačních zařízení a také poskytuje pravidelná školení pro své zákazníky. Poslední školení bylo zaměřeno na údržbu a opravy komunikačních zařízení MESIT a bylo určeno vojenským specialistům z Centra zabezpečení oprav Lázně Bohdaneč.

pour en savoir plus…

Síla partnerství na obranné výstavě v Thajsku

2. 11. 2023

Veletrh Defense & Security se koná již 20 let každé dva roky v thajském Bangkoku a získal si postavení přední akce v rámci ASEAN v oblasti obrany a vnitřní bezpečnosti. Společnost MESIT asd zde bude prezentovat taktické komunikační systémy.

pour en savoir plus…

Očekávaný vývoj leteckého a obranného průmyslu

23. 10. 2023

Očekávaný vývoj leteckého a obranného průmyslu v ČR a ve světě – to je název odborné konference, která umožní již tuto středu 25. 10. 2023 setkání významných firem působících v leteckém a obranném průmyslu a bude nabízet bohatý program zaměřený na podporu růstu a inovací v těchto důležitých odvětvích.

pour en savoir plus…

Taktické komunikační systémy na výstavě IDEX

6. 2. 2023

Společnost MESIT asd představí na výstavě IDEX 2023 ve Spojených arabských emirátech komplexní systém taktické komunikace. Na společném stánku skupiny OMNIPOL budou k vidění jednotlivé komponenty systému, včetně nového interkomu VICM 500.

pour en savoir plus…

Prezentace systémů taktické komunikace ve Vietnamu

30. 11. 2022

Blíží se poslední zahraniční veletrh letošního roku VIETNAM INTERNATIONAL DEFENCE EXPO 2022, na kterém se bude prezentovat společnost MESIT asd.

pour en savoir plus…